آب‌کاری۱۳۹۶-۱۱-۱۲ ۱۳:۵۱:۰۷ +۰۳:۳۰

آبکاری (آنادایز)

واحد آبکاری کارخانه کیانیت یکی از قدیمی‌ترین و بهترین واحد‌های آبکاری در ایران است که از همان ابتدای تأسیس کارخانه با پیشرفته‌ترین و برترین امکانات روز راه اندازی شد و همواره همگام با پیشرفت تکنولوژی و دانش فنی مربوطه، بروزرسانی و بهینه گردیده و همچنان یکی از برترین واحدهای فعال در این زمینه می‌باشد بطوریکه اوّلین قطعات آنودایز شده در این واحد با وجود تابش شدید نور خورشید بر سطح آنها هنوز دچار تغییر رنگ نشده و کماکان کیفیت خود را حفظ کرده‌اند. ظرفیت کار این واحد اجرای ۸ تن آبکاری در هر شیفت می‌باشد.

مات و براق

آنادایزینگ، یک فرایند الکتروشیمیایی است که کیفیت نهاییِ آن به عواملی همچون درجه خلوص فلز مورد نظر و آماده‌سازی پروفیل‌ها برای عملیات آنایزینگ بسیار وابسته می‌باشد.

دستگاه‌های پولیشینگ و براشینگ این کارخانه نیز به ترتیب امکان دسترسی به سطوح آنادایز براق و آنادایز مات را فراهم می‌آورند که این خدمات نیز بنا به سلیقه افراد و مناسب با محیط قرارگیری و کاربرد قطعات، قابل اجرا می‌باشد.
پروفیل‌ها به ترتیب در وان‌هایی چربی‌زدایی و شستشو شده ، سپس خنثی‌سازی و سطوح آنها از هرگونه مواد خارجی پاک می‌شود و پس از آن با توجّه به نوع و رنگ مورد نظر با مدّت زمان‌هایی معیّن در وان آنادایزینگ قرارداده می‌شود تا لایه اکسید مناسب، روی پروفیل‌ها تشکیل گردد. بعد از اتمام این مرحله، پروفیل‌ها وارد وان رنگ مورد درخواست مشتری می‌گردند و نهایتاً در مرحله تثبیت، یک لایه تثبیت کننده روی رنگ پروفیل قرار‌می‌گیرد.
تمام مواد مصرفی این بخش از برترین برندها و مرغوب‌ترین مواد موجود در دنیا تهیّه می‌شود تا همواره رنگی یکدست با بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.

تجهیزات
مدرن

به‌روزترین و کارآمدترین تجهیزات برای تولید محصولی با کیفیت

بدون نقص

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که

تمام اتوماتیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که.