آنادایز کیانیت
آنادایز کیانیت

آنادایز کیانیت

 می دانیم امروزه استفاده از پروفیل‌های آلومینیومی در صنایع،بخصوص صنایع ساختمانی گسترش یافته است.انتظار مشتریان و درخواست بازار برای تولید با کیفیت باعث شده فرایند پوشش سطحی مقاطع آلومینیوم به روش آنادایز،به یکی از بخشهای اصلی تولید پروفیل‌های آلومینیوم تبدیل شود. آنادایزعلاوه برنقش فنی و تکنیکی برای مقاطع آلومینیوم جنبه‌ی تزئینی و دکوراتیو نیزدارد.

 

برخورداری از یک واحد آنادایز با فن‌آوری روز دنیا هنگامی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که انجام این فرایند، نیازمند کنترل دائمی کلیه پارامترهای مربوطه از جمله:میزان جریان برق، ضخامت لایه پوششی، یکنواختی رنگ،استفاده ازمواد شمیایی با کیفیت وکنترل ترکیب مواد شیمیائی در آنادایز می باشد.

 

یکی از مشکلاتی که واحد های آنادایز با آن مواجه اند عدم امکان کنترل یکنواختی رنگ است،که حتی با وجود بکارگیری فاکتورهای ثابت به دلیل دستی بودن عملیات و وجود خطاهای انسانی،دربسیاری از موارد قابل کنترل نیست.

 

شرکت کیانیت با بهرمندی از تجربه ایی پنجاه ساله و استفاده از بروزترین ماشین آلات دنیا،پولیش و براش مکانیکی،عملیات الکتروکالرینگ در سه طیف رنگی بصورت همزمان و با کیفیت،نیاز مشتریان را برآورده می سازد.

  • مقاومت بالا
  • بالاترین کیفیت
  • یکنواختی رنگ