کیانیت در باره ما
کیانیت در باره ما

کیانیت

       از سال 1354

با تجهیزات مدرن اکستروژن آلومینیوم، پوشش پودری الکترواستاتیک و آنادایز و همچنین ماشین‌آلات پولیش و براش پروفیل‌های آلومینیوم، پاسخگوی بازار پویا و پرتقاضایی هستیم که دائماً در حال تغییر است. انواع سازه‌های آلومینیومی مورد استفاده در ساخت‌وساز و صنعت، محصولاتی هستند که به بازار عرضه می‌کنیم. توسعه خود را صرفاً مدیون تیم متخصصان خود هستیم که بر روند طراحی جهانی نظارت می‌کنند  و مجموعه کاملی را برای تولید آلومینیوم ارائه می‌دهند.

کیانیت از سال 1354 با ارائه راه‌حل‌های پیشرو و نوآورانه خود در تولید پروفیل های آلومینیوم نقش عمده ای را در ارائه طراحی‌های معماری آتی ایفا کرده است. کیانیت درب و پنجره آلومینیومی،سیستم‌های نرده‌،کرتین وال، نمای خشک(سرامیک و سنگ)،درهای کرکره‌ای و انواع مختلف پروفیل‌های صنعتی را برای بخش‌هایی مانند ماشین‌آلات، روشنایی، آسانسور و غیره در اشکال و اندازه‌های مختلف تولید می‌کند.

  • متعهد به کیفیت
  • استاندارد روز دنیا
  • خدمات حرفه ای
  • ماشین آلات پیشرفته

خدمات ما ...

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

 

پرس

پرس 1800 تن پیشرفته

پادر

بی نهایت طرح و رنگ

آنادایز

یکنواختی رنگ

دکورال

بالاترین کیفیت

پرس

پرس اکستروژن آلومینیوم و فرایند دستگاه اکستروژن، خود وظیفه افزایش خاصیت استحکام پروفیل آلومینیوم را دارد. محصولات حاصل از آن بسیار بادوام و مقاوم هستند که در اندازه و انواع مقاطع پروفیل آلومینیوم تولید میشوند. صنایعی چون صنعت ساخت و ساز، به محصولات اکستروژن آلومینیوم بسیار متکی میباشند، اما در صنایعی دیگر نیز، انواع پروفیل آلومینیومی را می توان در کشتی سازی، صنعت خودرو، ابزار های نظامی و مواردی دیگر یافت.

اگر بخواهیم فرایند اکستروژن را خیلی ساده و کوتاه بیان کنیم، فرایندی است که برای شکل دادن به بیلت آلومینیوم با اعمال فشار زیاد و حرارت، آن را از قالب اکستروژن آلومینیوم عبور میدهند که در نتیجه به شکل پروفیل آلومینیوم و به صورت شش متری تولید میشود. این فرآیند زمانی مفید است که سختی و مقاومت پروفیل آلومینیوم تولید شده بالا باشد.

در شرکت کیانیت از بهترین مواد اولیه برای تولید استفاده میشود و پروفیل های تولید شده دارای سختی 13 به بالا میباشند.

آنادایز

آنادایز آلومینیوم شرکت کیانیت به عنوان یکی از قديمي ترين و تخصصی ترين واحد آنودایزی آلومینیوم مي باشد.

کیانیت با در اختيار داشتن نيرو هاي مجرب ، واحد تحقيق وتوسعه توانسته است همواره طي 4 دهه اخير جدا از اجرای ١٨ طيف رنگ رايج در اين صنعت ، مبتكر اجراي رنگ هايی در افكت هاي متنوع پولیش آلومینیوم به صورت توليد انبوه شود

پادر

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک در طراحی های گوناگونی انجام میگیرد. کارخانه رنگ پودری آلومینیوم کیانیت با استفاده از مدرن ترین دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک بهره می برد.

دکورال

طرح چوب ترمال بریک یکی ازدیگر خدمات تولید آلومینیوم کیانیت، می باشد. پوشش‌های دکورال نمایی کاملا واقعی از اغلب چوب‌های گران‌بها و زیبا مانند چوب گردو، راش، بلوط، فندق و… را دارا می‌باشد که علاوه بر حفظ منابع طبیعی جلوه‌های بسیار زیبایی از طبیعت را برای انواع پنجره دوجداره آلومینیومی، درب آلومینیومی کشویی محل‌ کار و پنجره های آلومینیومی اماکن عمومی شهر به ارمغان خواهند آورد.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

ما متخصص در صنعت هستیم

47 سال تجربه

100

کیفیت

100

مهارت

100

نوآوری